Integris Medical Polska – stały partner polskich stomatologów

„Prostsze jest mądrzejsze” – tak brzmi nasze motto, którym kierujemy się od powstania firmy w 2004 roku. Naszą misją jest ułatwianie pracy stomatologów przez dostarczanie zaawansowanych, łatwych w użyciu implantów, biomateriałów i produktów wspierających leczenie ran wewnątrzustnych.

Jesteśmy jedynym w kraju dystrybutorem implantów dentystycznych Keystone Dental. Wśród nich oferujemy m.in. sprawdzony, prosty i intuicyjny system implantologiczny Prima Connex®. Jako jedyni w Polsce dystrybuujemy też unikalne na rynku samoprzylepne opatrunki ORA AID.

Współpracujemy zarówno z początkującymi stomatologami, jak i specjalistycznymi gabinetami dentystycznymi. Zaopatrujemy gabinety stomatologiczne na terenie całego kraju. Zamówienia dostarczamy bezpośrednio do gabinetu za pośrednictwem kuriera lub naszego przedstawiciela nawet w 24 godziny.

Chcesz poznać nas bliżej? Zajrzyj do zakładki Innowacje i zobacz, dlaczego nasze produkty przodują na polskim rynku stomatologicznym. A jeśli wciąż jeszcze nie zdecydowałeś się na poszerzenie oferty swojego gabinetu o zabiegi implantologiczne, spotkaj się z nami osobiście na kursie implantologicznym.